Nowa Wieś, ul. Główna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
997 000 PLN
Powierzchnia
200 m2
Liczba pokoi
6

Nie każdy musi mieszkać od razu w Warszawie, żeby czuć się szczęśliwym. Z pewnością wiele jest takich osób, które przedkładają relaksującą powolność małego miasteczka nad zgiełk wielkiego miasta.

Dom wolnostojący usytuowany w Nowej Wsi w pobliżu Komorowa i Pruszkowa, na działce o powierzchni 1000 mkw. czeka właśnie na kogoś takiego.

Budynek jest duży – ma powierzchnię 200 mkw., dwa balkony oraz taras. Jest w nim 6 pokoi, przedpokój, kuchnia oraz dwie łazienki, a wszystko rozłożone na kilku kondygnacjach (parter, piętro i poddasze). Na górę prowadzą fantazyjne, drewniane chody. Pokoje są przestronne i jasne; w salonie o powierzchni ok. 20 mkw. znajduje się.... kominek, co z pewnością ucieszy tych, którzy lubią grzać się przy ogniu w zimowe wieczory. Kuchnia jest widna i duża (9 mkw.) – w sam raz dla licznej rodziny albo dla osób prowadzących dom otwarty. Łazienka na parterze wyposażona jest w kabinę prysznicową, tę na piętrze wybiorą amatorzy leniwego pluskania się w (narożnej) wannie. Wszystkie sprzęty są nowe, dom powstał bowiem w 2007 roku. W pokojach podłogi wyłożone są drewnianym parkietem, w łazienkach i w kuchni – terakotą.

Centralne ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z miejskiej sieci wodociągowej, istnieje również możliwość skorzystania z pieca gazowego, a ciepło z kominka rozchodzi się po wszystkich pomieszczeniach.

Szkoła podstawowa oddalona jest o 2 km, przedszkole – o 1 km. W okolicy nie brak też sklepów i różnych punktów usługowych.

Jeśli zajdzie potrzeba, aby porzucić na chwilę swoją prywatną enklawę spokoju i rzucić się w stołeczny wir, to w odległości 5 minut znajduje się stacja kolejki WKD. Kilka piosenek odsłuchanych w smartfonie, kilka stron w książce, bądź parę przejrzanych postów w mediach społecznościowych... i jesteś w Warszawie. Pamiętaj tylko, aby od razu kupić bilet powrotny, bo z pewnością szybko będziesz chcieli wrócić do swojego domu.

Zresztą, jak zauważył filozoficznie bohater pewnego skandynawskiego filmu o niespiesznym życiu, "skoro ma się dom, to nie po to, żeby z niego wychodzić!".

Zapraszam w progi domu, który przywita Cię ciepłem i harmonią...

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty