Pęcice Małe, ul. Komorowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
695 000 PLN
Powierzchnia
220 m2
Liczba pokoi
4

Dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 110 m2, usytuowany na działce 1600 m2, w centrum podwarszawskich Pęcic. Budynek murowany, ocieplony i otynkowany, kryty dachówką blaszaną, okna PCV. W planach były dwa domy w zabudowie bliźniaczej, ale wybudowano tylko jeden, w stanie surowym w 1998 r. .

Parter domu to przestronny salon z wyjściem przez taras do ogrodu, oddzielna kuchnia i łazienka. Poddasze tworzą 3 pokoje i garderoba z oknem, z której można zrobić łazienkę. W piwnicy znajduje się garaż na jeden samochód, pomieszczenia warsztatowe, kotłownia, spiżarnia i pralnia.

Działka (31x51) z możliwością podziału, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą, położona bezpośrednio przy ul. Komorowskiej. Do budynku doprowadzony jest gaz ziemny (ciepła woda użytkowa i centralne ogrzewanie), linia elektryczna, kanalizacja miejska i wodociąg.

W sąsiedztwie tylko zabudowa mieszkaniowa oraz tereny rekreacyjne.

Zapraszam na prezentację - agent prowadzący sprzedaż Łukasz Gilis 500 140 900 ; lukasz.gilis@reamx-polska.pl

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty