Magdalenka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 150 000 PLN

Proponujemy do sprzedaży urokliwą działkę położoną w samym sercu starej Magdalenki, z rozpoczętą budową budynku mieszkalnego - zakup działki z projektem budowlanym (istniejąca zabudowa do kontynuacji zgodnie z projektem bądź do rozbiórki). Spokojne sąsiedztwo, wygodny dojazd drogą z kostki pod samą działkę, blisko sklep, ośrodek zdrowia.
Przez ulicę przebiegają wszystkie media. Idealne, prestiżowe miejsce, dla osoby poszukującej spokoju i jednocześnie wygodnego dostępu do infrastruktury.

Nella Witak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty