Góra Kalwaria

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 000 PLN

Działka w miejscowości Mikówiec koło Góry Kalwarii

Zapraszamy na prezentację filmowa z drona. https://youtu.be/fkMuslnE8Uc (proszę o skopiowanie linka do przeglądarki).

Powierzchnia 1,33 ha
4 km do Góry Kalwarii

Przeznaczenie w MPZP - 1PP obiekty produkcyjne zgodnie z Uchwałą nr 445/XXXIV/2005

Media: woda, kanalizacja sanitarna, prąd, gaz w ulicy

Działka położona przy drodze asfaltowej. Dojazd bezpośrednio z trasy DK 79 (Piaseczno -Góra Kalwaria). W odległości ok. 2 km trasa DK 50 do autostrady A2, gdzie odbywa się ruch tranzytowy.

Planowana budowa obwodnicy Warszawy tzw. "duży ring". Obwodnica wg planów ma być powiązana z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego (czyli nowego lotniska) w Baranowie koło Grodziska Mazowieckiego, którego uruchomienie zapowiadane jest obecnie na rok 2027.

W 2020 roku nieopodal Tesco (ul. Pijarska / Adamowicza) ma zostać otwarty park handlowy. Inwestorzy liczą na zwiększenie atrakcyjności tych okolic i rozwój biznesu.

Otoczenie to m in. firmy: Lafarge Wytwórnia Betonu Góra Kalwaria (materiały budowlane), Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. (materiały dla budownictwa i przemysłu), Anodesign Sp. z o.o. (reklamy świetlne)

To doskonałe miejsce dla inwestora planującego budowę obiektu produkcyjnego, magazynu.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z działką w terenie.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autostrada
  • Widok na: Pola, Inne budynki

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty