Baranów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
138 000 PLN

Działka o powierzchni 7900m2 (48x173) usytuowana w miejscowości Drybus gmina Baranów, powiat grodziski.

Nieruchomość w kształcie nieregularnego prostokąta, płaska, sucha, przylegająca do asfaltowej drogi powiatowej.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające budowę budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego o funkcji garażowej w zabudowie zagrodowej. Wielkość powierzchni zabudowy, którą można uzyskać to 316m (4% powierzchni działki).

W ulicy wodociąg miejski oraz linia energetyczna. W bezpośrednim sąsiedztwie pojedyncze domy jednorodzinne oraz pola.

Jeżeli szukasz dużej działki pod budowę wymarzonego domu z wielkim ogrodem lub imponującym warzywnikiem, to nie musisz szukać dalej.

Nieruchomość jest doskonale zlokalizowana - jedynie 5 minut drogi do węzła autostrady A2 (6 km), do Wiskitek i Baranowa gdzie znajdują się szkoły, sklepy około 5 min. jazdy (5 km), a do Żyrardowa, gdzie znajdują się: kompleks sportowy, markety, punkty usługowe, kino, restauracje oraz stacja PKP, zaledwie 10 min. samochodem (ok 10 km).

Polecam uwadze i zapraszam na prezentację - Agent prowadzący sprzedaż Bohdan Błoch tel. 888 854 999

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty