Baranów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
138 000 PLN

Inwestuj w gminie Baranów! Teren o powierzchni 7900m2, blisko planowanego Centralnego Portu Komunikacyjnego, usytuowany w miejscowości Drybus, gm. Baranów w powiecie grodziskim.

Oferujemy na sprzedaż 2 działki przylegające do asfaltowej drogi powiatowej łączącej Błonie z Wiskitkami. W drodze doprowadzony jest wodociąg miejski oraz linia energetyczna. W odległości 6km znajduje się wjazd na autostradę A2 oraz 5 km dzieli nas od projektowanego głównego portu lotniczego.

Teren z ogromnym potencjałem ze względu na dynamiczny rozwój Gminy Baranów – w związku z planowaną budową Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Dzięki dogodnej lokalizacji nie stanowi problemu dojazd do:
- Dworca Centralnego w 45 min.
- Lotniska Chopina w 35 min.
- najbliższego miasta Żyrardowa w 10 min.
- najbliższego dworca PKP w Międzyborowie w 9 min.
- centrum Łodzi w 60 min

Polecam uwadze i zapraszam na prezentację - Agent prowadzący sprzedaż Bohdan Błoch tel. +48 888 854 999

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty