Wołowno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
240 000 PLN

Malownicza działka położona jest na skraju wsi. Teren składa się z żyznej gleby III i IV klasy oraz lasu. W otoczeniu działki znajdują się lasy obfitujące w grzyby. We wsi znajduje się pełna infrastruktura - restauracje, sklepy i stadnina koni. Dogodny dojazd do miasta zapewnia przystanek PKP w odległości 1,5 km od nieruchomości.
Do Olsztyna 17 km.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 17
  • Dostępne w okolicy: Las, Restauracja, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Kolej
  • Widok na: Las, Pola

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty