Grzegrzółki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
490 000 PLN

Duża działka usytuowana jest na obrzeżu wsi. Działka posiada ok 10 arów własnej przestrzeni wodnej, gdzie można zbudować pomost do cumowania łódki, wędkowania i wypoczynku. Dojazd do działki z pobliskiej wsi odbywa się drogą utwardzoną. Przez działkę przebiega droga własna, która dzieli działkę na dwie części. Z jednej strony drogi teren porośnięty jest lasem sosnowo-świerkowym tworzącym mikroklimat charakterystyczny dla lasów iglastych.Po drugiej stronie drogi teren jest porośnięty trawą oraz drzewami i krzewami liściastymi. Część działki jest także porośnięta malinami. Działka znajduje się w otoczeniu kilkuset metrów od innych wiejkich zabudowań. Spokojna okolica oraz urokliwy klimat działki sprawiają, że jest to idealne miejsce do odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku.
W oddalonym o 6 km Pasymiu, k†góry znajduje się na liście miast Citaslow, można odnaleźć wszystkie niezbędne obiekty infrastruktury, tj. szkoły, sklepy, urzędy, kościół.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Las, Pola, Inne budynki, Jezioro

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty