Wołowno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
163 000 PLN

Duża działka położona jest wśród pól i lasów w warmińskiej wsi. Sielankowy charakter nieruchomości powoduje, iż jest to idealne miejsce do zamieszkania i swobodnego odpoczynku za miastem. Dojazd do miasta zaledwie w kilkanaście minut. We wsi znajduje się niezbędna infrastruktura - sklepy spożywczo-przemysłowe i stacja pkt, przystanek autobusowy. W okolicy znajdują się pola i lasy, a także dwa niewielkie jeziora. Jest to idealne miejsce dla miłośników natury. W sąsiedztwie znajduje się ośrodek agroturystyczny ze stadniną koni i restauracją.
Działka przeznaczona jest pod zabudowę domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym lub garażowym, a w drodze dojazdowej znajdują się niezbędne media - woda, prąd i telekomunikacja.
Odległość do Olsztyna wynosi 17 km.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 17
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS, Kolej
  • Widok na: Inne budynki, Las

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty