Wołowno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
65 000 PLN

Nieruchomość znajduje się w spokojnej wsi, w pobliżu lasu. Otoczenie lasu zapewnia prywatność i poczucie spokoju. W trakcie załatwiania są Warunki Zabudowy nieruchomości. W sąsiedztwie znajduje się stadnina koni i restauracja. We wsi dostępne sklepy oraz przystanek PKP, który zapewnia dogodny dojazd do Olsztyna oraz Ostródy i Gdańska.
Odległość do Olsztyna 17 km.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 17
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolej, PKS
  • Widok na: Las, Pola

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty