Orzyny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
78 000 PLN

Duża działka rolna położona jest w pięknej mazurskiej wsi. Dojazd do działki z drogi głównej odbywa się drogą wewnętrzną gruntową. Nabywca zobowiązany jest wraz z działką wykupić udział w drodze. Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową. Obecnie znajdują się tu uprawy zielone, jednak dzięki II i IV klasie gruntu możliwe są dobre zbiory wielu upraw, także ich wymagających. Niezbędne media można doprowadzić z drogi głównej. Działka znajduje się w otoczeniu innych zabudowań mieszkalnych i gospodarskich, a także pól. Z działki widać pobliskie Jezioro Arwiny, gdzie gratką dla wędkarzy są leszcze, okonie i szczupaki.
We wsi znajduje się niezbędna infrastruktura - sklep spożywczo-przemysłowy i bar, szkoła biblioteka. Oprócz sielankowych krajobrazów można podziwiać zabytkowe budowle. Do najbliższego dużego miasta 15 km.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 15
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Jezioro, Szkoła, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Jezioro, Pola, Inne budynki

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty