Orzyny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
78 000 PLN

Duża działka przeznaczona jest pod uprawy rolne. Obecnie znajdują się tu uprawy zielone, jednak II i IV klasa gruntu pozwala na dobre zbiory z wielu warzyw i zbóż. Na działce jest możliwość wybudowania budynku do 35 m kw na podstawie zezwolenia z gminy. Na działce obok oraz w drodze głównej znajdują się media - prąd i woda. Działka z jednej strony przylega do zabudowań gospodarskich a z pozostałych stron znajdują się pola uprawne. Dojazd do nieruchomości z drogi głównej asfaltowej odbywa się przez drogę gruntową, której udział należy wykupić wraz z nieruchomością
We wsi znajdują się sklepy, szkoła i biblioteka. Można tu także podziwiać zabytkowe budowle oraz rozkoszować się sielankowym mazurskim krajobrazem. Pobliskie Jezioro Arwiny obfituje w wiele gatunków ryb - są tu leszcze, okonie i węgorze.
Dojazd do Szczytna oddalonego o 15 km odbywa się drogą lokalną asfaltową.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 15
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Plac zabaw, Jezioro, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Jezioro, Pola, Inne budynki

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty