Wielbark

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
85 000 PLN

Duża działka rolna położona jest w otoczeniu drzew, w pobliżu drogi głównej z Wielbarka do Jedwabna. Działka jest przeznaczona na cele rolnicze. IV klasa gruntu powoduje, że można tu swobodnie uprawiać zarówno trawy, jak i różne zboża. Obecnie znajduje się tu łąka. W odległości 3 km znajduje się miasto, gdzie istnieje pełna infrastruktura, a w pobliżu znajduje się także fabryka mebli znanej szwedzkiej firmy.
Grunt jest uregulowany, płaski, z zadbaną gospodarką wodną.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Widok na: Pola

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty