Dąbrówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
89 760 PLN

Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej!
Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1056 m2 w miejscowości Dąbrówka , powiat Wołomin, województwo mazowieckie. Działka znajduje się w kompleksie sprzedawanych 28 działek budowlanych o powierzchniach od 1034 m2 do 1100 m2. Możliwość wyboru innej działki.
Dąbrówka to bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą gmina rolnicza, z obszarami leśnymi, rekreacyjnymi, zabudową letniskową i jednorodzinną oraz rzeką Bug przepływającą w północnej części. Na miejscu szkoła, przedszkole, poradnia lekarska, urząd gminy.
• Lokalizacja / komunikacja:
-40 km do centrum Warszawy i 2,5 km do trasy S8/E67 Warszawa – Białystok –Helsinki
(dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje 35 minut)
-10 km do Radzymina i 20 km do Wyszkowa
-bezpośrednie połączenie autobusowe z Warszawą i z Radzyminem
-połączenie kolejowe SKM3 z Radzymina do Warszawy
• Przeznaczenie działki zgodnie z uchwalonym Planem Miejscowym:
-podstawowe: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne
-dopuszczalne: obiekty mieszkaniowo-pensjonatowe, letniskowe, nieuciążliwa działalność
usługowa
Dojazd do kompleksu działek z dwóch stron od ulicy Kościelnej - ok. 250 m gminnymi drogami utwardzonymi (w tym projektowaną ulicą Lazurową), do każdej działki przez zaprojektowaną drogę wewnętrzną .
• Uzbrojenie terenu:
-gaz, prąd w drodze – przy terenie działek
-miejska woda i kanalizacja w drodze – ok. 50 m od terenu działek.
Działka sprzedawana jest z udziałem w drodze wewnętrznej.
Doskonała oferta dla osób planujących budowę domu , a także jako pewna i dochodowa lokata kapitału.
Dla inwestorów / deweloperów indywidualna oferta sprzedaży całego kompleksu działek 3,5 ha - np. pod budowę osiedla domów jednorodzinnych.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty