Grądy, ul. 3 Maja

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
94 000 PLN

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1 133 m2, płaską, suchą o wymiarach 44 x 26. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową.

Dojazd do działki nową, dobrze oświetloną, asfaltową ulicą 3 Maja. Na działce linia energetyczna, w drodze przy działce wodociąg.

Obok, w drugiej linii zabudowy druga - o takich samych wymiarach - działka na sprzedaż z dojazdem utwardzoną drogą wewnętrzną. W sąsiedztwie nowe domy i podzielone działki, cisza, spokój i dużo zieleni. Do stacji PKP w Międzyborowie ok.3 km.

Zapraszam na prezentację - Agent prowadzący sprzedaż Łukasz Gilis tel. 500 140 900

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty