Warszawa, Wawer

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
999 000 PLN
Numer oferty
119/482/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
90
Kształt działki
Nieregularny
Ogrodzenie
Brak

Udostępnij

Do sprzedania działka budowlana położona w Warszawie-Wawrze na skrzyżowaniu z Bronisława Czecha i Henryka Wierzchowskiego, 500 metrum od Instytutu Kardiologii. Działka dobrze widoczna z głownego szlaku prowadzacego na Wschód. Możliwość parkowania.
Odległość od centrum Warszawy 13km.
Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. W trakcie procedura uzyskania warunków zabudowy.
Teren Bp - zurbanizowane tereny niezabudowane, wyłączona z produkcji rolnej i leśnej.

Dojazd do działki drogą asfaltową.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Nella Witak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty