Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
10 000 PLN
Powierzchnia
119 m2

Do wynajęcia lokal z witrynami, w centrum blisko Placu Trzech Krzyży, o powierzchni ok. 120 m2, składający się z 2 części . W drugiej części są 3 małe pokoje oraz łazienka. Są drzwi od podwórka.
Lokal znajduje się na parterze w ciągu lokali usługowo-handlowych, jest odnowiony. Doskonale nadaje się nagastronomię , ale nie tylko.
Nadaje się na biuro lub nieuciążliwą działalność.

Dodatkowo są płatne media ,
do ceny dolicza się podatek VAT.

Nella Witak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty