Pruszków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 900 PLN
Powierzchnia
165 m2
Liczba pokoi
6

Lokal o powierzchni 165m2, usytuowany na parterze budynku usługowo-mieszkalnego, z dwoma wejściami bezpośrednio z ulicy. Budynek z 2012r. w centrum Pruszkowa, przy ul. Bolesława Prusa.

Obecnie wnętrza są wykończone i przystosowane do prowadzenia żłobka, przedszkola, szkoły, itp. Powierzchnię 165m2 można podzielić na dwa oddzielne lokale, z osobnymi wejściami. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Lokal może być wykorzystany na działalność zarówno usługową jaki i handlową.

W sąsiedztwie zabudowa wielorodzinna, liczne punkty handlowo-usługowe, przy budynku parking.

Najemcę będą obciążały koszty zużycia wody, prądu, Internetu/telefonu. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT.

Polecam i zapraszam na prezentację - Agent prowadzący wynajem Łukasz Gilis tel. 500 140 900

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Autobus

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty