Warszawa, Śródmieście, Krucza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 100 PLN
Powierzchnia
22 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Numer oferty
196/482/OLW
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Pawilon
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Dobry

Udostępnij

Do wynajęcia lokal o powierzchni 22 m2 w budynku przy ul. Kruczej w Warszawie. Lokal mieści się na 1 piętrze, jest bardzo jasny. Budynek kameralny , jest cicho i spokojnie. Do wykorzystania holl, poczekalnia, korytarz.
Dodatkowo są opłaty za zuzycie mediów.
Idealne miejsce dla małych firm.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Zawsze najlepsze oferty