Milanówek, ul. Przeskok

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 680 PLN
Powierzchnia
28 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Lokal użytkowy o powierzchni 28m2 usytuowany na parterze, bezpośrednio przy ruchliwej ulicy centrum miasta. Z dużymi witrynami i miejscem na szyld i reklamę, dotychczas wykorzystywany był na cele biurowe.

Lokal składa się z dwóch pomieszczeń rozdzielonych przesuwnymi drzwiami, aneksu kuchennego i WC. Jest umeblowany i dostępny od zaraz. Rozprowadzona sieć alarmowa, komputerowa i telefoniczna. Lokal posiada odrębne liczniki gazu (CO), energii elektrycznej i wody - media płatne wg zużycia. Parking na ulicy przed lokalem. Sąsiedztwo innych punktów handlowo-usługowych i dworca PKP.

Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT.

Polecam i zapraszam na prezentację - Agentka prowadząca wynajem Ilona Gilis tel. +48 502 200 717

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Kolej, Autostrada, Autobus, Kolejka podmiejska

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty