Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Numer oferty
194/482/OLW
Rynek
Wtórny
Piętro
3
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do adaptacji

Udostępnij

Do wynajecia lokal z przeznaczeniem na biuro w okolicy ulic Nowy Swiat i Chmielnej. Lokal mieści się na ostatnim trzecim pietrze i składa się z dużego pokoju przedzielonego na poł barierka oraz małego pokoju (socjalnego lub gabinetu).
Pomieszczenie do adaptacji przez najemcę.
Okna plastykowe, na podlodze wykładzina w dobrym stanie , sciany do malowania .
Dodatkowo są koszty zużycia wody i energii elektrycznej rozliczane ryczałtowo.

Cena do negocjacji.

Zapraszam do ogladania.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Zawsze najlepsze oferty