Warszawa, Mokotów, ul. Kazimierzowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 000 PLN
Powierzchnia
70 m2
Piętro
0

:: Krótko:
Górny Mokotów / Kazimierzowska Residence, lokal handlowo-usługowy z witryną, 70m2, open space z możliwością podziału.

:: Atuty:
Idealny punkt komunikacyjny. Miiejsce na drobną działalność usługową.
Duże witryny ułatwiają prezentację lokalu klientom.
Open space z możliwością podziału na pomieszczenia.

:: Czy to lokal, którego szukasz?
Twoja firma świadczy usługi wymagające reprezentacyjnej przestrzeni.
Potrzebna jest Ci witryna, gdyż chcesz by klienci widzieli jak działasz.
Chcesz lokal typu 'open space', który będzie można zaaranżować do potrzeb Twojej działalności.

Ta oferta może okazać się szyta na miarę Twoich wymagań. Jasny lokal na parterze może pozostać jako otwarta przestrzeń lub zostać podzielony, tak jak wcześniej zrobiła tu firma świadcząca usługi kosmetyczne.

:: Lokalizacja / Inwestycja?
Kazimierzowska Residence - nowoczesny budynek apartamentowy, zlokalizowany w sercu Górnego Mokotowa, u zbiegu ul. Kazimierzowskiej i Różanej. Okolica wyjątkowo bogata w infrastrukturę - centralne położenie pomiędzy głównymi arteriami miasta, ul. Puławską i Al. Niepodległości. Metro Racławicka, tramwaje, Park Dreszera i Morskie Oko, Plac Unii Lubelskiej.
Budynek apartamentowy, z całodobową ochroną, portiernią i lobby dla gości. Starannie urządzony dziedziniec, szerokie i świetliste klatki schodowe wykończone częściowo naturalnym kamieniem. W części podziemnej budynku poza garażami, fińska sauna oraz niewielka sala fitness.

:: Co więcej?
Dodatkowo czynsz w wysokości 670 zł oraz koszty zużycia energii.

Szybko zadzwoń i umów się na prezentację!

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty