Warszawa, Praga-Południe, Ostrobramska 126

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 340 PLN
Powierzchnia
71,20 m2
Piętro
0

Do wynajęcia lokal użytkowy, położony na parterze kilkuletniego budynku tj. z 2016 roku, położonego przy głównej ulicy jaką jest Ostrobramska ( za skrzyżowaniem z ul. Grenadierów ) i z dużymi witrynami wychodzącymi na nią. Lokal położony w ciągu innych lokali handlowo-usługowych. W budynku obecnie wszystkie lokale wynajęte, znajdują się w nim m.in.: Alior Bank, Nest Bank, sklep z podłogami, gabinet stomatologiczny, nieduży ok. 30 metrowy lokal wynajęty pod studio z makijażem permanentnym, fryzjer dla psów, biuro techniczne z zakresu automatyki i robotyki, gabinet urody, gabinet specjalistycznej pielęgnacji stóp, wypożyczalnia pojazdów, salon manicure-pedicure a w dalszej części budynku m.in. naleśnikarnia i restauracja wietnamska (łącznie w budynku nie licząc tego oferowanego lokalu 15 wynajętych lokali).

Atuty lokalu i lokalizacji: Duża witryna lokalu, lokal wysoki z bardzo wytrzymałym stropem mogącym wytrzymać duże obciążenia, lokal wykończony tj. podłogi, oświetlenie (sufit podwieszany), wszystkie instalacje: wentylacja grawitacyjna, doprowadzenie instalacji klimatyzacji do lokalu (nie rozprowadzona wewnątrz w lokalu, z możliwością rozprowadzenia) oraz specjalnie wyznaczone miejsce przynależne do lokalu pod ten cel na montaż jednostki/agregatu klimatyzatora typu ,,Split" w przestrzeni poziomu minus jeden garaży - bez opłat z tytułu powieszonego urządzenia klimatyzatora (zgoda w akcie notarialnym na montaż jednostki klimatyzatora w wyznaczonym miejscu), instalacja wod.-kan. (toaleta i zaplecze socjalne/kuchenne), centralne ogrzewanie (grzejniki konwektorowe), instalacja elektryczna prąd trójfazowy tzw. ,,siła" - obecny przydział mocy prądu 9 kW z możliwością jego znacznego zwiększenia w razie takich potrzeb, instalacja alarmu (w lokalu znajdują się 4 czujki do alarmu) i monitoringu (kamery), wyposażenie kuchni m.in. szafki, miejsce pod kaseton reklamowy działalności najemcy na zewnątrz po za obrębem lokalu w specjalnie wytyczonym miejscu pod ten cel - bez opłat z tego tytułu (zgoda na to wpisana do aktu notarialnego). Pod elewacją są przymocowane specjalne plafony na reklamy najemców lokali.

Lokal zaaranżowany w nast. sposób: sala sprzedaży, drugie pomieszczenie służące jako magazyn, toaleta, niewielkie zaplecze socjalne/kuchenne. Ścianka działowa z drzwiami dzieląca salę sprzedaży z magazynkiem to ściana działowa z karton-gipsu postawiona przez obecnego najemcę lokalu; możliwość jej łatwego demontażu i powiększenia powierzchni sali sprzedaży w razie takiej potrzeby. Układ pomieszczeń lokalu: sala sprzedaży + magazynek (pierwotnie to jedna przestrzeń) - 62,84 m2; toaleta - 1,65 m2, zaplecze - 4,63 m2. Wejście do lokalu prosto z chodnika. Zaraz za chodnikiem duży parking wolno stojący co umożliwia łatwość podjazdu do lokalu klientów, dostaw towaru oraz zaparkowania. Dojazd do lokalu z dwóch stron od ulicy Grenadierów albo od strony ulicy Praskiego Pułku. Wszędzie wokół intensywna zabudowa mieszkaniowa, budynek duży i wysoki. Ulica Ostrobramska jest główną ulicą.Blisko przystanków autobusowych, bardzo dobry i szybki dojazd do Centrum.

Umiarkowany ruch pieszy. Brak wentylacji mechanicznej (wentylacja jest grawitacyjna) i lokal nie nadaje się do działalności gastronomicznej. Żadna gastronomia nie jest możliwa w tym lokalu, po za taką, która by gotowała gdzie indziej a tu jedynie podgrzewała potrawy. Lokal nadaje się do celów handlowych, ale nie wymagających intensywnego ruchu pieszego, działalności usługowych, placówek bankowych lub finansowych, ubezpieczeniowych (zwracam uwagę na obecność dwóch banków w budynku) itp.

Lokal do wynajęcia od 1-go stycznia 2020 roku (być może od 15-go grudnia 2019), lokal już teraz można oglądać po uprzednim umówieniu się ze mną (należy uszanować, że w lokalu prowadzi jeszcze działalność najemca i nie przeszkadzać mu w tym po przez składanie nie zapowiedzianych wizyt w lokalu i chodzeniu po zapleczu). Można w każdej chwili zawrzeć już teraz umowę najmu lokalu z terminem obowiązywania od 1 stycznia 2020 roku/31.12.2019r.

Do ceny czynszu najmu lokalu należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23% oraz opłaty adm.-ekspl. w wysokości 423,93 zł. netto + vat (577,07 zł. brutto) + prąd wg. wskazań licznika.

Rzuty lokalu i inne dokumenty lokalu do udostępnienia na spotkaniu.

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty