Warszawa, Praga-Południe, Grenadierów 25/27

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 609,20 PLN
Powierzchnia
76,82 m2
Piętro
0

Do wynajęcia lokal użytkowy z dużymi witrynami wychodzącymi bezpośrednio na ruchliwą ulicę Grenadierów. Lokal przy samym chodniku (ruch pieszy) i ulicy Grenadierów na odcinku za Al. Stanów Zjednoczonych przy przystankach autobusowych Os. Majdańska.1-2 minury piechotą od skrzyżowania z ulicą Al. Stanów Zjednoczonych. Lokalizacja o sporym ruchu pieszym i samochodowym, lokal z bardzo dobrze widocznymi witrynami, przy samym chodniku będącym ciągiem pieszym. Duże zagęszczenie blokowisk. Vis a vis bardzo wysokie bloki tzw.,,punktowce" tj. bloki blisko 20 piętrowe. Dużo miejsc parkingowych ogólnodostępnych. Na przeciwko lokalu po drugiej stronie ulicy rozległy wolnostojący parking. Blisko przystanki autobusowe.

Lokal wykończony. Lokal po dobrze funkcjonującym sklepie spożywczym. Przewidziane ,,wakacje czynszowe", czyli zwolnienie z opłat czynszu najmu w początkowym okresie najmu, ich wysokość do ustalenia. Do ceny czynszu najmu należy doliczyć opłaty adm.-eksploatacyjne + podatek vat 23%. Lokal z przeznaczeniem pod działalność handlowo-usługową. Możliwość przystosowania lokalu pod działalność gastronomiczną (niewielkie nakłady na przystosowanie wentylacji dla potrzeb gotowania potraw lub wypieku dla firm piekarniczo-cukierniczych - konsultowane z kominiarzem budynku zajmującego się kominami wentylacji). Niezależne wyciągi (kominy) wentylacji wyprowadzone ponad dach budynku.

Możliwość uzyskania zgody na sprzedaż alkoholu w lokalu (poprzedni najemca sprzedawał alkohol). Budynkiem zarządza spółdzielnia mieszkaniowa (nie ma wspólnoty mieszkaniowej), która wydaje zgody.

Lokal składa się z sali sprzedaży, 2-óch innych pomieszczeń i toalety. Pomiędzy salą sprzedaży a pierwszym pomieszczeniem jest wybite przejście (bez drzwi). 2-ie i 3-cie pomieszczenie można połączyć w jedno ( ścianka działowa typu karton-gips - do łatwego usunięcia). Ściana nośna pomiędzy salą sprzedaży a toaletą/3-cim pomieszczeniem. Sala sprzedaży w kształcie ustawnego prostokąta (open-space) o pow. 48,04 m2 z otwartym przejściem bez drzwi do 2-go pomieszczenia, 2-gie pomieszczenie-14,23 m2, 3-cie pomieszczenie ( opcja połączenia z 2-im pomieszczeniem ) - 12,29 m2, WC - 2,26 m2.

Lokal posiada 2 wejścia do lokalu, jedno od frontu tj. poziomu chodnika od strony ul. Grenadierów a 2-gie z tyłu budynku (od strony miejsc postojowych dla dostaw zaopatrzenia towaru). Lokal posiada miejsca postojowe dla dostaw towaru do lokalu bezpośrednio pod jego tylnymi drzwiami. Miejsca te są na terenie zamkniętym, gdzie najemca otrzyma ,,pastylkę" do bramy wjazdowej. Lokal wysoki i z wysokimi oraz szerokimi witrynami. Lokal wyposażony w klimatyzację oraz agregat klimatyzatora zamontowany na zewnątrz. Centralne ogrzewanie (miejskie). Obecny przydział mocy prądu - 12 Kw, z opcją zwiększenia. Prąd trójfazowy, tzw.,,siła" w lokalu. Możliwość zamontowania kasetonu reklamowego najemcy (do wykorzystania kaseton po poprzednim najemcy) - bezpłatnie z tytuły jego użytkowania. Agregat klimatyzatora powieszony w górnej części okna witrynowego, również bez opłat z tytułu użytkowania.

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty