Warszawa, Białołęka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 440 PLN
Powierzchnia
93 m2
Liczba pokoi
1

Do wynajęcia doskonale usytuowany lokal na nowo wybudowanym osiedlu tuż przy Galerii Północnej. W pobliżu bardzo dobra infrastruktura, blisko Ratusz Białołęka, Urząd medycyny pracy, przychodnia itd. Szybko zasiedlane są budynki i ciąg lokali usługowych. Dobry dojazd komunikacją miejską.
Lokal nadaje się pod każdą działalność, także pod gastronomię i sklep spożywczy (pozwolenie na alkohol).
Sala usługowa ma 92,39m2,
zaplecze- 7,76m2,
wysokość lokalu netto -3,40m

Nella Witak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty