Warszawa, Ochota, ul. Grójecka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
420 000 PLN
Powierzchnia
28 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
9

**ZAKUP BEZ PROWIZJI**
Widne i gustowne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Triton Park, przy ul. Grójeckiej 194. Położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym i usługowym. Z powodzeniem wynajmowane przez ostatnie lata.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Kawalerka, 28 mkw, z aneksem kuchennym i łazienką (ok. 3 mkw). Mieszkanie jest bardzo jasne, na 9, ostatnim piętrze, z widokiem na panoramę miasta. Kuchnia wyposażona w zmywarkę, lodówkę, indukcję. W apartamencie wygospodarowane są 2 duże szafy wnękowe.
Czynsz: 300 zł/miesiąc

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

- Doskonały punkt komunikacyjny i handlowo-usługowy- blisko zarówno centrum miasta, jak i lotniska. 200 metrów od przystanków tramwajowych i autobusowych. Po zakupy wystarczy zjechać windą na parter. W budynku apteka, Biedronka, PEPCO i inne punkty handlowo-usługowe.

- Gotowa inwestycja pod wynajem długo- lub krótkoterminowy- mieszkanie zaprojektowane specjalnie na te cele.

- Wysoki standard budynku i bezpieczeństwo- elegancka inwestycja Triton Park, z recepcją, ochroną, monitoringiem. W korytarzach dywany i duży porządek.

BUDYNEK:

Wybudowany w 2009 roku, z recepcją, ochroną, monitoringiem. Na parterze lokale handlowo-usługowe, m.in. Biedronka, apteka, PEPCO.

LOKALIZACJA:

Odległość do Centrum: 4 km;
Odległość do Lotniska Chopina: 5 km;
Odległość do Dworca Zachodniego: 2,9 km;
Odległość do Parku Szczęśliwickiego: 500 m;
Odległość do sklepów: 0 m.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty