Olsztyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
245 000 PLN
Powierzchnia
43,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Numer oferty
8274627
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2015
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
1
Winda
Tak

Udostępnij

Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na nowym, w pełni zagospodarowanym osiedlu.
Sypialnia, kuchnia i salon z balkonem usytuowane od zachodu. Kuchnia i łazienka z wanną wyposażone kompletnie.
Przestronna klatka schodowa z dodatkowymi drzwiami izolującymi od mieszkania. Szeroka winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych.
Pod blokiem obszerne parkingi. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej w odległości ok 250 m.
Ponieważ budynek formalnie umiejscowiony jest na terenie gminy Stawiguda opłaty za wszystkie media oraz podatek od nieruchomości są niższe niż na terenie miasta.

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty