Warszawa, Wola, Płocka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
590 000 PLN
Powierzchnia
51 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Świetnie położone, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na bliskiej Woli, nieopodal skrzyżowania z ulicą Wolską, ok. 30 metrów od wejścia do stacji metra Płocka, która zostanie oddana do użytku już w drugim kwartale tego roku.

Przedmiotem sprzedaży jest ciche, dobrze doświetlone, bardzo przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze zadbanego budynku z 1998 roku, składające się z: salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Niepodważalnym atutem przedmiotowej nieruchomości jest doskonały węzeł komunikacyjny, pozwalający na łatwy i szybki dojazd do pozostałych części miasta zarówno dla poruszających się samochodem (bliskość Centrum oraz najważniejszych arterii tej części miasta tj. ulic: Górczewskiej, Wolskiej, Kasprzaka i Alei Prymasa Tysiąclecia) jak i wybierających komunikację miejską (niemal pod samym budynkiem przystanki z kilkoma liniami autobusowymi i tramwajowymi oraz wspominane już, wejście do stacji metra Płocka).

Nieruchomość z ogromnym potencjałem. Lokal ten doskonale nadaje się zarówno do nabycia mającego na celu zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych jak i zakupu inwestycyjnego, bo jest to wręcz idealne mieszkanie na wynajem. Przeprowadzając remont istnieje możliwość przerobienia go na lokal 3-pokojowy z kuchnią w aneksie.

Cena podlega negocjacji. Świetna oferta. Polecam i zapraszam do współpracy.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Metro, Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Podwórko

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty