Zielonka, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
56,10 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,1 m2 w Zielonce.

Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Znajduje się na pierwszym pietrze dwupiętrowego bloku z lat pięćdziesiątych.

Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane i bardzo starannie, i gustownie wykończone. Jest gotowe do wprowadzenia się. Blok poddany termoizolacji, odnowiono elewację i wymieniono instalacje wewnętrzne

Budynek położony jest na zielonym osiedlu, na terenie sklep Auchon, poczta, w pobliżu inne sklepy, restauracje, apteka i inne usługi, szkoła, przedszkole. Do przystanku autobusowego zaledwie kilka minut, do stacji PKP ok. 12.

Zapraszam na wirtualny spacer: link.do/EdSA9

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty