Warszawa, Śródmieście, ul. Nowogrodzka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
10 000 PLN
Powierzchnia
113,44 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Do wynajęcia 4-pokojowy, okazały i jednocześnie przytulny apartament, usytuowany na 3 piętrze zabytkowej kamienicy, wybudowanej w 1863 roku, a przebudowanej gruntownie w 1900 roku, która przetrwała dwie wojny światowe i w dobrym stanie stanowi obecnie przystań dla ceniących spokój i wygodę mieszkańców. Kamienica położona jest w samym centrum Warszawy, blisko Hotelu Novotel (dawne Forum). Budynek zachował styl i elementy dawnej archtektury, ma niepowtarzalny klimat, uroczą atmosferę sąsiedzką. Wychodząc z budynku mamy świetny dostęp do połączeń komunikacyjnych - bezpośrednia bliskość metra, stacji autobusowych i tramwajowych.
Mieszkanie ma wspaniałą historię i kryje w sobie piekne tajemnice życia wielkich Polaków. Obecnie apartament lączy w sobie funkcjonalnośc i wygodę z zabytkowymi elementami.
Z ustawnego przedpokoju można wejśc do przestronnego salonu, do gabinetu oraz do sypialni. Salon jest oddzielony pięknie rzeźbionymi drzwiami od kuchnii i jadalnii. Z kuchni można przejść do korytarza prowadzącego do łazienki z kabiną prysznicowa, garderoby i do sypialni. Sypialnia jest połączona z pieknym pokojem kąpielowym.
Uroku dodają zabytkowe meble, podkreslające elegancje wnętrza.
Opiekę nad budynkiem sprawuje prężna administracja, dbająca o porządek, czystość, ciszę i spokój lokatorów.
Do mieszkania nie przynależy miejsce parkingowe, ale istnieje możliwość wynajmu na pobliskim parkingu wielopoziomowym.

Nella Witak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty