Warszawa, Śródmieście, ul. Nowogrodzka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
8 200 PLN
Powierzchnia
113,44 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Do wynajęcia 4-pokojowy, okazały i przytulny apartament, na 3 piętrze zabytkowej kamienicy, z 1863 roku, położona w samym centrum Warszawy, blisko Hotelu Novotel. Budynek zachował styl i elementy dawnej architektury, ma niepowtarzalny klimat, uroczą atmosferę sąsiedzką.
Doskonała komunikacja, blisko metro, przystanki tramwajowe i autobusowe w każdym kierunku Warszawy.
Mieszkanie ma wspaniałą historię i kryje w sobie piękne tajemnice życia wielkich Polaków. Obecnie apartament łączy w sobie funkcjonalność i wygodę z zabytkowymi elementami.
Z ustawnego przedpokoju można wejść do przestronnego salonu, do gabinetu oraz do sypialni. Salon jest oddzielony pięknie rzeźbionymi drzwiami od kuchni i jadalni. Z kuchni można przejść do korytarza prowadzącego do łazienki z kabiną prysznicowa, garderoby i do sypialni. Sypialnia jest połączona z pięknym pokojem kąpielowym.
Uroku dodają zabytkowe meble, podkreślające elegancje wnętrza.
Opiekę nad budynkiem sprawuje prężna administracja, dbająca o porządek, czystość, ciszę i spokój lokatorów.
Istnieje możliwość wynajmu miejsca postojowego na pobliskim parkingu wielopoziomowym.

Nella Witak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty