Warszawa, Śródmieście, Wilcza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
10 000 PLN
Powierzchnia
192 m2
Liczba pokoi
7
Piętro
3

Do wynajęcia 7- pokojowy apartament o powierzchni 192 m2 w zabytkowej kamienicy przy ul. Marszałkowskiej , w okolicy Placu Konstytucji.
Wejście do budynku z bramy, do klatki schodowej - dodatkowy domofon, winda nowego typu.
Uroku dodają zabytkowe elementy klatki schodowej :balustrady, okna , posadzka.
Apartament ma wejścia z dwóch klatek, nadaje się na cele mieszkalne jaki biurowe ( pełne okablowanie na 33 komputery, serwerownia)
Stan mieszkania jest dobry, wszystkie instalacje nowe, ogrzewanie gazowe, oszczędne.
Mieszkanie składa się z ogromnego salonu u dwóch przestronnych pokoi ,które są oddzielone rozsuwanymi drzwiami (zabytkowe 100-letnie).
W przestronnym przedpokoju poprzednio mieściła się recepcja. Z korytarza wejścia do 5 pokoi: do części salonowej -3 i gabinetowej- 2.
Z gabinetu jest korytarz prowadzący do 2 mniejszych pokoi , oddzielnej widnej kuchni z pomieszczeniem gospodarczym i osobnym wc.
Standard wykończenia apartamentu jest wysoki, zharmonizowany z zabytkowym parkietem na podłodze , piecami kaflowymi (elektrycznymi) w każdym z pomieszczeń, kryształowymi żyrandolami,oryginalnymi kryształowymi elementami w drzwiach.
W łazienkach na ścianach marmur, na podłodze granit, parapety granitowe.
W kuchni na ścianie - kamień, podłoga i blat - granit.
Mieszkanie jest nieumeblowane. Kuchnia jest w pełni wyposażona w nowoczesny sprzęt i meble.

Nella Witak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty