Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 800 PLN
Powierzchnia
29 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum , przy Rondzie ONZ.
Wysoki budynek z odnowionymi klatkami, z 6 windami
Zielona okolica, blisko park, pełna infrastruktura, blisko Hala Mirowska.
Mieszkanie mieści się na 1 piętrze, składa się z pokoju dziennego z balkonem francuskim, połączonego z kuchnią -aneksem, sypialni z szafą wnękową z lustrzanymi drzwiami, łazienki z wanną, przedpokoju.
Mieszkanie jest wykończone w bardzo dobrym standardzie, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Nella Witak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty