Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 PLN
Powierzchnia
32 m2
Liczba pokoi
2

Śliczne, ciche, ciepłe, doskonale zaprojektowane oraz wyjątkowo atrakcyjnie zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie, położone w najładniejszej, najbogatszej w infrastrukturę społeczną i najlepiej skomunikowanej części Pragi Południe. Mnóstwo zieleni (w najbliższej okolicy Park Obwodu Praga AK, Kamionkowskie Błonie Elekcyjne oraz Park Skaryszewski), liczne tereny rekreacyjne, deptaki i ścieżki rowerowe, mnóstwo sklepów, a to wszystko ok.15 minut od Centrum, do którego istnieje doskonałe połączenie zarówno dla osób korzystających z komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje) jak i poruszających się po mieście samochodem. Budynek zawierający przedmiotowy lokal posiada czystą klatkę schodową i ładną elewację. Przedstawiane mieszkanie znajduje się na wysokim parterze i składa się z salonu z otwartą kuchnią, łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową, sypialni i przedpokoju. W mieszkaniu tym odnajdziemy bardzo dużo przestrzeni do przechowywania. Mieszkanie po kapitalnym remoncie obejmującym m.in. wymianę wszystkich instalacji, oferujące przyszłym Najemcom bardzo przyzwoity standard, wszystkie niezbędne sprzęty AGD oraz przyjemne, nowoczesne wnętrze. Do oferowanej kwoty należy doliczyć jedynie opłaty za prąd. Czynsz administracyjny, opłacany jest przez Właściciela.

Warunki dodatkowe:
- kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu,
- umowa w formie najmu okazjonalnego,
- mieszkanie dostępne od 01.01.2021 roku, ale już teraz można je oglądać i zarezerwować.

Bardzo ciekawa oferta. Polecam i zapraszam do oglądania.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Podwórko

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty