Warszawa, Wola, al. Solidarności

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 100 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Do wynajęcia odnowione 2-pokojowe mieszkanie ,na cichym zielonym podwórzu blisko gmachu Sądów , ul. Ogrodowej itd.
Mieszkanie mieści się na wysokim parterze w niskim budynku. Parkowanie na wewnętrznych uliczkach.

Mieszkanie składa się z dużego salonu , sypialni, korytarza , łazienki z kabiną prysznicową i przestronnej kuchni.
Mieszkanie jest częściowo umeblowane ( pojemna szafa ubraniowa, wersalka , dywany) , jest możliwość niewelkiego domeblowania.

W mieszkaniu okna plastykowe, piękna drewniana podłoga, wszystko nowe.

Dobry dojazd z każdej strony miasta, w pobliżu tramwaje w kierunku Żoliborza, Mokotowa, Bemowa, Pragi oraz liczne autobusy. Blisko Urząd Dzielnicy Wola.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Nella Witak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty