Warszawa, Wilanów, Sarmacka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 350 PLN
Powierzchnia
51 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Wyjątkowo atrakcyjne, w pełni umeblowane i wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie położone w bardzo ładnej i spokojnej części Wilanowa. Ogrodzone, ślicznie zagospodarowane, bardzo zielone i całodobowo strzeżone osiedle oraz sąsiedztwo efektownej zabudowy apartamentowej, to tylko niektóre atuty którymi charakteryzuje się ta propozycja. Ponadto warto wspomnieć powszechnym spokoju, a wykreuje się nam idealne miejsce nie tylko do mieszkania, ale i odpoczynku po godzinach spędzonych w pracy lub szkole. Dobry węzeł komunikacyjny, zapewniający łatwy dojazd do Centrum, a także pozostałych części miasta zarówno dla poruszających się samochodem, jak i korzystających z komunikacji miejskiej (niecałe 5 minut do autobusów linii 116, 139, 164, 317, 519, 700, 710, 724, E-2, N31, N50). Oferowane mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, garderoby, ładnie wykończonej łazienki, a także przedpokoju z szafą wnękową. Wszystkie elementy tego mieszkania odznaczają się dobrym standardem. Dodatkowo zostało ono wyposażone w klimatyzację oraz niezbędny sprzęt AGD (lodówka, zamrażarka, piekarnik, okap, płyta grzewcza, zmywarka, pralka). Do przedmiotowego mieszkania przynależy duży balkon/taras i jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym (obligatoryjne, za dodatkową opłatą – 250zł/m-c). Do proponowanej kwoty należy doliczyć jedynie opłatę za prąd oraz ewentualne dopłaty za wodę i c.o. mogące się pojawić w przypadku przekroczenia przez Najemcę zaliczek zawartych w czynszu administracyjnym, który opłacany jest przez Właściciela tego lokalu. Polecam i zapraszam do oglądania.

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Restauracja, Plac zabaw, Centrum handlowe, Bank, Apteka, Sklep, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty