Warszawa, Bemowo, Górczewska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 300 PLN
Powierzchnia
53 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Niezwykle przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem, znajdujące się na Bemowie przy ul. Górczewskiej, niedaleko skrzyżowania z ulicą Lazurową.

Mieszkanie:
Przedmiotem najmu jest ciche, dobrze doświetlone, bardzo przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1-szym piętrze zadbanego budynku z 2005 roku. Niniejszy lokal zostanie w pełni urządzony meblami znajdujacymi się na zamieszczonych do oferty fotografiach. Obecny Najemca w chwili podpisywania umowy najmu przedmiotowego mieszkania, posiadał własne meble, więc rzeczy Właściciela zostały usunięte i są przechowywane celem powrotu do niniejszego lokalu. Oferowane mieszknie składa się z: salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Niepodważalnym atutem przedmiotowej nieruchomości jest ogromny taras (ok.50m2), który bez wątpienia wyróżnia tę ofertę spośród innych propozycji dostępnych na rynku. Opisywany taras zapewnia dodatkową przestrzeń, która z pewnością umili czas jego użytkownikom w ciepłe dni. Lokal znajduje się na niedużym, zamkniętym osiedlu. W budynku jest garaż podziemny. Do oferowanego mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe. Jego wynajęcie jest obligatoryjne i wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 200zł/m-c.

Opłaty:
Do proponowanej kwoty czynszu najmu należy doliczyć opłatę za prąd i wodę. Czynsz administracyjny pokrywany jest przez Właściciela tej nieruchomości.

Dostępność:
Przedmiotowa oferta jest dostępna od 15 marca 2020 roku, ale już teraz można ją oglądać i zarezerwować podpisując umowę najmu.

Umowa:
Wynajmujący preferuje umowę najmu okazjonalnego na czas określony - minimum 1 rok.

Informacje dodatkowe:
- kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu najmu,
- mieszkanie przed przekazaniem przyszłemu Najemcy zostanie w całości pomalowane, dzięki czemu nabierze dodatkowej świeżości.

Świetna oferta. Polecam i zapraszam do współpracy.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty