Warszawa, Praga-Południe, Bora Komorowskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 350 PLN
Powierzchnia
54,20 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
6
Numer oferty
8276595
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2017
Piętro
6
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
2

Udostępnij

Ładne, dwupokojowe mieszkanie. Usytuowane jest na ostatnim piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie w pełni umeblowane. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przestronnego przedpokój z dużą szafą wnękową. Atutem oferty jest olbrzymi balkon. Zachodnia ekspozycja lokalu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz. Cicho.

Informacje dodatkowe:

- najemca pokrywa opłaty związane z prądem,
- wynajmujący pokrywa czynsz administracyjny,
- miejsce postojowe dodatkowo płatne - 150 PLN,
- oferta dla osób nie palących papierosów,
- kaucja w wysokości 2500,00 PLN,
- minimalny okres najmu: 12 miesięcy,
- wymagane zawarcie umowy najmu okazjonalnego.

Nowy apartamentowiec z przestronnie i starannie wykończonymi częściami wspólnymi wybudowany został w 2017 roku.

Mieszkanie położone jest na Osiedlu Saska składającego się z 8 niewysokich, 6-piętrowych budynków o nowoczesnej bryle. Wewnętrzne dziedzińce z różnorodną roślinnością oraz dwa bezpieczne place zabaw dla dzieci zapewnią mieszkańcom własną strefę do wypoczynku i relaksu. Wyjątkowość tego miejsca podkreśli urzekające Jezioro Gocławskie i tereny zielone rozciągające się wokół osiedla. Wejścia na wewnętrzne dziedzińce, wejścia do klatek czy wjazdy do garażu są chronione i monitorowane.

Inwestycja Osiedle Saska znajduje się przy ul. Bora-Komorowskiego (4,2 km od centrum Warszawy).

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty