Warszawa, Bielany, Klaudyny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
55 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
15

Śliczne, ciche, doskonale doświetlone i zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Marymont-Ruda, będącym częścią Bielan. Stąd wszędzie jest blisko...w odległości ok.50m od bloku zawierającego oferowany lokal znajduje się przystanek autobusowy obsługiwany przez kilka linii podróżujących w stroną stacji metra Plac Wilsona. Dojazd do wskazanego miejsca zajmuje im zaledwie 6 minut. Zmotoryzowanych zainteresuje z kolei bliskość Wisłostrady oraz trasy S8. A zatem niezależnie od tego jaki środek transportu wybierzemy zarówno do Centrum jak i pozostałych części miasta dojedziemy bardzo łatwo. Ponadto w najbliższej okolicy odnajdziemy sporo przestrzeni rekreacyjnej, kilka zarówno większych, jak i mniejszych sklepów, liczne punkty usługowe, szkołę, przedszkole, żłobek i wiele innych elementów infrastruktury społecznej.

Oferowany lokal położony jest na 15 piętrze zapewniając jego mieszkańcom przepiękny widok na panoramę miasta. Proszę sobie wyobrazić urodę oświetlonej nocą stolicy widzianej z prywatnego tarasu widokowego, do którego bez wątpienia możemy porównać przynależący do tego mieszkania balkon(loggię). Stojąc na nim rozpościera nam się przed oczami niezakłócony widok na Centrum, będący bez wątpienia największym atutem tej oferty.

Przedmiotowe mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z w pełni wyposażoną kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wanną, oddzielnej toalety i przedpokoju. W przedmiotowym mieszkaniu odnajdziemy pełne umeblowanie (w tym wiele miejsca do przechowywania) i niezbędny sprzęt AGD (lodówkę, zamrażarkę, zmywarkę, płytę gazową, piekarnik, okap i pralkę). Do oferowanej kwoty należy doliczyć jedynie opłatę za prąd, a także ewentualne dopłaty z tytułu zużycia wody mogące pojawić się w przypadku przekroczenia przez Najemcę zaliczek zawartych w czynszu administracyjnym, który opłacany jest przez Właściciela tego lokalu.

Oferowany lokal znacznie lepiej prezentuje się na żywo. Wykonane zdjęcia nie oddają jego rzeczywistej przestronności i uroku, a fotografia widoku z okien jest zaledwie namiastką obrazu, który mamy okazję faktycznie podziwiać. Rewelacyjna oferta. Polecam i zapraszam do oglądania.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Metro
  • Widok na: Panorama miasta

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty