Warszawa, Śródmieście, rynek Starego Miasta

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 900 PLN
Powierzchnia
65 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Wyjątkowy apartament w pięknej kamienicy na Rynku Starego Miasta. Eleganckie wykończenie, niezwykłe wnętrza wykończone w najwyższym standardzie oraz imponująca wysokość pomieszczeń czynią to miejsce niepowtarzalnym.

APARTAMENT:

Apartament o powierzchni 65 m 2 składa się z:

- przestronnego i stylowego holu,
- funkcjonalnej łazienki z prysznicem,
- eleganckiego salonu z dużymi oknami połączonego z kuchnią i jadalnią,
- widnej sypialni z pojemną garderobą z cudownym widokiem na Stare Miasto.

BUDYNEK:

Kamienica znajduje się na Rynku Starego Miasta. Jest to wyjątkowy budynek pod względem architektonicznym. Pięknie odrestaurowana, zabytkowa kamienica z osobnym wyjściem na zielone, zadbane patio.

LOKALIZACJA:

Rynek Starego Miasta to bardzo prestiżowe i atrakcyjne miejsce zarówno dla mieszkańców stolicy, jak i dla turystów. Rynek łączy większość staromiejskich uliczek znajdziemy tu najwięcej modnych restauracji, kawiarni, sklepów z pamiątkami i wyrobami dawnych i współczesnych artystów. Mieszkanie znajduje się w cudownej, klimatycznej okolicy, oferującej wiele możliwości.

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty