Warszawa, Bielany, Williama Szekspira

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 200 PLN
Powierzchnia
67 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Śliczne, bardzo nowoczesne i zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Wawrzyszewie, będącym jedną z najlepiej skomunikowanych części Bielan. Stąd wszędzie jest blisko...w odległości ok.400m do bloku zawierającego opisywany lokal znajduje się Stacja Metra Wawrzyszew, przy której możemy również skorzystać z wielu linii autobusowych, a w zasięgu max.8-10 minutowego spaceru przystanki tramwajowe. Dojazd niemal w każdym kierunku jest zatem prosty i wygodny. Zmotoryzowanych zainteresuje z kolei gwarantowane miejsce zewnętrzne na parkingu społecznym oddalonym ok. 50m od budynku, do korzystania bez dodatkowych opłat. W najbliższej okolicy odnajdziemy kilka zarówno większych, jak i mniejszych sklepów, liczne punkty usługowe, szkołę, przedszkole, żłobek i wiele innych elementów infrastruktury społecznej. Nawet najbardziej wymagający zostaną zaskoczeni ilością zieleni oraz przestrzeni rekreacyjnej, którą można tam odnaleźć - w bliskim sąsiedztwie Stawy Brustmana, kilka boisk, plenerowa siłownia, kilka placów zabaw itp.
Oferowany lokal znajduje się na czwartym piętrze, budynku z lat osiemdziesiątych. Mieszkanie to składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki z wanną, toalety i przedpokoju. W zeszłym roku zakończył się gruntowny remont przedmiotowego lokalu, dzięki któremu niemal wszystko w lokalu jest bardzo ładne i nowoczesne. W przedmiotowym mieszkaniu odnajdziemy pełne umeblowanie (w tym wiele szaf) i niezbędny sprzęt RTV i AGD (telewizor, lodówkę, zamrażarkę, zmywarkę, płytę gazową, piekarnik, mikrofalówkę, okap i pralkę). Do oferowanej kwoty należy doliczyć jedynie opłatę za prąd i gaz, a także ewentualne dopłaty z tytułu zużycia wody oraz c.o. mogace pojawić się w przypadku przekroczenia przez Najemcę zaliczek zawartych w czynszu administracyjnym, który opłacany jest przez Właściciela tego lokalu. Świetna oferta. Polecam i zapraszam do oglądania.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Metro, Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty