Warszawa, Wola, ul. Giełdowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Powierzchnia
82 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Do wynajęcia 3- pokojowy apartament w budynku z recepcja, ochrona 24h., na zamkniętym osiedlu przy ul. Giełdowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum, blisko metra Rondo Daszyńskiego.
Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią- aneksem i jadalnią (38m2), dwóch sypialni (12 i 13 m2), przestronnego przedpokoju (10m2), łazienki z kabiną i wanną, wc, loggii (6m2).
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Dodatkowo są opłaty licznikowe

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty