Warszawa, Praga-Południe, ul. Floriana Znanieckiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 200 PLN
Powierzchnia
83 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Do wynajęcia bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Znanieckiego (Gocław). Powierzchnia 83 m2. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, WC. Z salonu jest możliwość wyjścia na duży balkon. Okna skierowane są na stronę wschodnią i zachodnią. Bardzo słonecznie i cicho. Mieszkanie zostało odświeżone. 1 piętro.

Informacje dodatkowe:
- do mieszkanie przynależą 2 komórki lokatorskie,
- istnieje możliwość parkowania samochodu na parkingu,
- najemca pokrywa opłaty związane z prądem i ponadnormatywnym zużyciem wody i CO,
- kaucja w wysokości 3300,00 PLN,
- minimalny okres najmu - 12 miesięcy,
- wolne od 1 października 2019 roku.

Oferta jest przeznaczona dla rodziny.

Budynek z 1980 roku. Odnowiona elewacja i klatka schowa.

Gocław. Znanieckiego 6. W pobliżu C.H. "Promenada". 25 minut autobusem do metra Centrum.

Nella Witak Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nella Witak Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nella Witak Nieruchomości , biuro w Warszawie (00-537) przy Krucza 6/14b lok. 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Zawsze najlepsze oferty