Chcesz zmienić zawód? Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do nas!

Zostań niezależnym agentem nieruchomości. Poszukujemy zarówno pośredników i agentów z doświadczeniem, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery.

 Obowiązki:Nasi agenci prowadzą swój własny biznes oparty na działalności gospodarczej w ramach sprawdzonego systemu oraz wysoce motywacyjnego prowizyjnego systemu wynagrodzenia, który jest uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji.

Wymagania: Pozytywne nastawienie do życia, entuzjazm i pasja. Profesjonalizm w działaniu i wysoka kultura osobista. Wysoki poziom etyki zawodowej. Ambicja. Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielność. Umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne. Gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji. Dyspozycyjność. Obsługa komputera, prawo jazdy.

Mile widziane: Doświadczenie w branży lub w handlu, sprzedaży, marketingu. Język angielski lub inny język obcy.

Oferujemy:

  • Szkolenia dla każdego nowego agenta i profesjonalne oprogramowanie pomagające w pracy.
  • Bardzo atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzenia: do 80% przychodu z transakcji. Zjazdy/konferencje branżowe.
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż.
  • System wymiany oferty Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres :Nella Witak Nieruchomości , ul. Krucza 6/14 b lokal 1, 00-537 Warszawa www.nella-witak.pl W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.